top of page
%D7%A2%D7%A6%D7%9E%D7%90%D7%95%D7%AA%202

פרסומים רבים מעלים עובדה מדאיגה, למרות ההשקעה הרבה בתכניות חברתיות שונות, המצב נשאר דומה כבר שנים רבות. עובדה המצריכה בדיקה של ראשי מוסדות החינוך, האם התכניות החברתיות, שהן משתמשים בהן ומטרתן למנוע אלימות ולשפר את האקלים הבית ספרי אכן גורמות לשינוי.

אנחנו מציעים דרך אחרת להעברת ערכים ומסרים, דרך המאפשרת לצוות החינוכי לגלות מה המצב החברתי הכללי, האם יש תלמידים דחויים, האם יש תופעות המצריכות התערבות של הצוות החינוכי. וחשוב לא פחות, לשנות את הקיים.

לכל אחד יש אפשרות להצליח, אם רק יהיה מישהו שיאמין בו. איננו מוותרים על אף אחד. 

ולכל אחד מאתנו יש אחריות למתרחש סביבנו.

מסרים אלו מועברים במהלך הפעילות בצורה גלויה וסמויה, באווירה מעודדת פעילות המאפשרת הצלחה!

תוך שימוש במתנפח ענק שתוכנן במיוחד על ידי צוות מומחים ושפע אביזרים, המאפשרים למשתתפים לבצע יחד כקבוצה משימות מגוונות בדרגות קושי שונות.

​TEAM UP חברה המציעה דרך אחרת חדשה, חווייתית ויצירתית לשינוי אקלים בית ספרי. דרך המאפשרת לדעת מה המצב החברתי, ולשנותו במידת הצורך. אנו מתמחים ביצירת סיטואציות חברתיות ייחודיות, המצריכות את חברי הקבוצה לתכנן ולפעול יחד. הצורך לפעול כקבוצה קיים בכל שלב במשימה.

החברה הוקמה ב 2016 והיא מגלמת בתוכה את הניסיון הרב בהובלת יוזמות בחינוך הפורמלי והבלתי פורמלי.       

עבודה במוסדות חינוך שונים ברחבי ירושלים והסביבה, גילאי יסודי, חטיבת ביניים ותיכון, תפקידים שונים במסגרת עיריית ירושלים, אגודת הפועל ירושלים כדורעף, ומנהלים קהילתיים.

אורון אשרי

 מייסד ומנכ"ל Team Up

B.ed בחינוך גופני, M.ed במנהל חינוכי

יועץ לפעילות גופנית ומאמן כדורעף בכיר

bottom of page