פעילות משפחתית

מוסד המשפחה הוא אחד הערכים החשובים בחיינו, אם לא החשוב שבהם. אך לעיתים אנחנו מתקשים למצוא את הפעילות שתאפשר לנו לבלות זמן איכות עם הילדים. לפרגן לילד שהצליח במשימה, זה דבר אחד. להצליח ביחד איתו זאת כבר חוויה אחרת לגמרי.

 

אנחנו מציעים פעילות חווייתית המתאימה להורים וילדים גם יחד. משימות שפתרונן מורכב מפעילויות בדרגות קושי שונות.

 

המתנפח הענק מאפשר מעברים בדרגות קושי שונות, מעבר קל בפתח הגדול, או קשה יותר בפתחים העגולים, מעבר מאתגר מעל הקיר, וכך יכולה כל המשפחה לעבור יחד את המשוכה.

 

שילוב של משחקים מוכרים כמו דמקה, ארבע בשורה, משחק הזיכרון או תופסת עם מעברי קירות. עם או בלי מגבלת זמן. גורם לכל פעילות פשוטה להיות מהנה ומאתגרת הרבה יותר.

 

הפעילות יכולה להיות כאשר הילדים ו/או הנכדים מבצעים מסלול, ומיד אחריהם יוצאים המבוגרים. ענף אחד של המשפחה משתף פעולה או מתחרה בענף אחר. וכך אירוע יום הולדת לילד/ה , להורים לסבא או סבתא, או התכנסות משפחתית של פעם  בשנה, הופך להיות חוויה שכל המשפחה מדברת עליו. ותוך כדי, אנו לומדים להכיר תכונות מיוחדות של חברי המשפחה.

פעילות חווייתית ומהנה

מתנפח ענק ראשון מסוגו, שפע  אביזרים, יצירתיות מחשבתית בתכנון הפעילות, צחוק בריא ומוזיקה טובה, שילוב פעילות גופנית נמרצת המותאמת ליכולת הקבוצה, עם משימות מחשבתיות מאתגרות כל אלו מעניקים חוויה שונה ומהנה שתלווה אתכם לאורך זמן.